Kim jesteśmy ?

Projekt PSC (Professional Swiming Camp) jest częścią Tomaszowskiego Stowarzyszenia Pływackiego “OLIMPIJCZYK”. Stowarzyszenie zarejestrowane jest w Rejestrze Klubów Sportowych Powiatu Tomaszów Mazowiecki pod nr 30.
Siedziba znajduje się przy ul. Edwarda 6 w Tomaszowie Mazowieckim.

Projekt PSC powstał z pasji do pływania oraz ciągłej chęci poszerzania wiedzy o najnowszych technikach nauki pływania i treningu sportowego - pływania - najzdrowszego sportu wg WHO.

Naszym celem jest również odkrywanie sportu pływackiego dla innych :)

Czym się kierujemy w naszej pracy?


Zadowolenie uczestników.

Naszym największym wyzwaniem jest połączenie celu szkoleniowego z oczekiwaniami uczestników.
Do każdego naszego przedsięwzięcia wkładamy sto procent serca.
Ponieważ najważniejsza jest dla nas jakość, w naszych obozach korzystamy z pomocy tylko najlepszych trenerów z udokumentowanymi sukcesami sportowymi.
Nasi trenerzy to znani i szanowani wychowawcy wielu pokoleń polskich mistrzów pływackich.
Staramy się wybierać najlepsze dostępne obiekty sportowe w ciekawych turystycznie regionach, tak aby poza ciężkimi treningami zawsze była możliwość wspólnych wycieczek integrujących nasze środowisko.
Szanujemy i doceniamy fakt, że uczestnicy zaufali nam, powierzyli swój czas wolny i pieniądze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy obóz, każde warsztaty czy inna impreza pływacka była niesamowitą przygodą dla każdego uczestnika.


Łączymy pracę z pasją

Każdy nasz trener, instruktor czy pracownik to pasjonat sportu - głównie pływania. Pokazujemy, że można połączyć pracę ze swoją pasją. Staramy się, aby nasi wychowawcy byli otwarci, pozytywnie zakręceni i kochali to co robią.

Pływanie dla każdego

Nasza oferta jest stworzona w ten sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie.
Zawodników zapraszamy do skorzystania z oferty PRO - SWIM.
Byłych zawodników zapraszamy na obozy MASTERS, w ramach których szkolimy zarówno byłych pływaków ale również osoby które nie mają zawodniczej przeszłości a chcą podnieść swój poziom pływania.
W ramach obozów MASTERS prowadzimy też szkolenia dla instruktorów i trenerów pływania, chcących poszerzyć swój pływacki warsztat.
W naszej ofercie znajdą Państwo również obozy specjalnie dla TRIATHLONISTÓW.

ZAPRASZAMY
Masz pytania - napisz lub zadzwoń - tel. 606 135 860